Rihanna Tarzı İle Etkiliyor

Rihanna, günümüzde, dünyanın en tanınan ses sanatçılarından biri. Esmer teni, yeşil gözleri ve balık eti, dolgun hatları ile beğenilen bu melez güzel, Barbadoslu. Onu diğer ses sanatçılardan ayıran ve yıldızının parlamasını sağlayan, harika sesi değil sadece. Rihanna, kendine özgü stili ile gerçekten dikkat çekmesini ve fark yaratmasını bilen bir kadın. Bazen bir çocuk kadar sadece ve sevimli, bazen de güzelliği ile son derece kışkırtıcı olabiliyor. Seksi ve dekoltesi bol kıyafetleri çekinmeden giyebiliyor ve asla kötü taşımıyor. Herşeyden önce, Rihanna, değişik tarzları denemekten asla korkmayan bir kadın. Bunu saç renginden tarzına ve makyajına kadar yansıtıyor. Saçlarını birgün sapsarı, diğer gün siyah, bir başka ay kızıl, ya da çok farklı renklerde görebilirsiniz. Makyaj tarzları açısından da yenilikleri denemekten kaçınmıyor.

Rihanna, gece kıyafetlerinde, yani abiye kostümlerinde mutlaka cesur detaylara yer vermekte. Ödül törenlerinde onu dikkat çeken, feminen ve dekolte kostümlerin içinde görebilirsiniz. Dar kesimler, cesur yırtmaçlar şarkıcının alışılmış görünümler. Zaman zaman mini giyse de, ödül törenlerinde genellikle cesur uzun abiyeleri tercih ediyor. Günlük yaşamında ise, zaman zaman sade, zaman zaman dikkat çeken kombinler yapabiliyor. Aslında, Rİhanna her tarzı kullanıyor. Yani mutlaka tercih ediyor diyebileceğimiz bir stili yok. Hip hop, avant garde, feminen, dekolte, seksi, her türlü moda tarzının etkisinde kalabilmekte şarkıcı.

Rihanna, tarzları denemekten korkmadığı gibi, değişik renkleri denemekten de asla çekinmiyor. Belki hiç görmediğimiz, ya da bir arada kullanmadığımız renk tonlarını onun üzerinde görebiliriz. Üstelik sanatçı bunları ustalıkla taşıyor ve kesinlikle üstünde sıkıcı ya da kötü durmuyor. Zaman zaman şeker pembesi ya da bebek mavisi gibi sevimli tonlar, zaman zaman da inanılmaz dikkat çeken neon renklerle onu görebilirsiniz.

Rihanna’ya en çok yakışan kombinlerden biri de mini şortları ile tamamladığı kombinleri. Kış günlerinde şortlarını montlar ve file çoraplarla kombinlemekte. Yaz günlerinde ise muntazam bacaklarına çıplak giydiği şortları gerçekten harika duruyor şortları. Aksesuar konusunda da sarkıcı gerçekten çok cesur. Gerçek mücevherleri de, bijüteri takıları da büyük bir cesaretle taşıyabiliyor. Hem hanımların, hem de genç kızların takip ettikleri bir sanatçı Rihanna, doğrusu bunu da hak ediyor.

Kategoriler: Moda

Comments are closed