Kadınların Işıltısı

Birçok kişinin bildiği gibi kadın ne kadar güzel olursa olsun hep daha güzel olma çabasındadır. Belki böyle düşünmeyen olanı varsa bile çok azdır. Kadınlar bu kadar güzelleşmeye meraklı olunca kadını süsleyen takıların çeşitleri oldukça fazladır.

Bunlardan sadece bir tanesidir bayan bileklik. Fakat onu beğenip takmak istemeyen kadın yoktur herhalde. Bütün kadınlar ışıltılı bir şeyler takmayı severler. Kimisi kulağına, kimisi boynuna takar. Kimisi parmağına kimisi ayağına takar. Her giydiğine göre takacak bir şey mutlaka bulur. Bayan bileklik çeşitleri oldukça fazladır. Küçük kum boncuklarla ince ince yapılmış çok değişik, belki ucuz ama çok güzel olanları var.

Farklı iplerle aynen kilim dokur gibi dokunmuş olanları var. Ülkemize gelen turistler bile büyük ilgi gösteriyorlar. Bir ürünün çok güzel olması için ille de pahalı olması gerekmiyor. Zaten bunları uygun fiyata satanlar var. Kadınların ilgisi belli, her kadının alamayacağı da belli o zaman uygun fiyatlı üretim iyi oluyor.

Her kadın kolayca hevesini alıyor. Kadınların ışıltı merakını bilen kuyumcularda, gümüşçülerde en güzelini en uygun fiyata üretmek için uğraşıyorlar. Sadece kuyumcular değil birçok üretici bunu bir meslek edinip kadınlarımızı süslüyorlar.

 

Kategoriler: Moda

Comments are closed