Fuchiko Çılgınlığı Artıyor

Japonların yapmayacağı sevimlilik, bulmayacakları bir keşif herhalde yok. Elektronik eşyalar, bilgisayarlar derken, şimdi de tatlı mı tatlı bebeklerle yani şirin kızlarla dünyamıza girdiler. Bu sevimli kızların adı Fuchiko bebekler. Bebek diyorsak, minik kızlarımız için değil, biz yetişkinler için olduklarını ekleyelim. Malum, biz bayanlar sunumlarımızda çeşitli süslemeler yapmayı çok severiz. Türk kahvesi yaptığımızda, sunumumuzu, şık fincanlarımızla, yanında uygun renklerde şirin su bardaklarımızla ve şık lokumluklarımızla yapmayı seviyoruz. Yanında şirin mi şirin bir kız objeyi, fincanın ya da bardağın ucuna ekli olarak sunmaya ne dersiniz? Harika diyeceğinize eminiz. Birçok bayan da bizim gibi düşünüyor. Fuchiko kızlar, sadece kahve sunumları için değil, tabakların kenarında, filtre kahve mugları, dondurmalıklar, bardaklar, kadehlerin yanında da kullanılabilirler. Bu şirin kız objeleri sunumlarımızda kullanmak, misafirlerimiz için harika bir sürpriz olur şüphesiz. Sadece misafirlerimiz için değil elbette, kendimiz için de alabiliriz. İçeceklerimizi ne kadar renklendirir.

İştahsız çocukları oyalamak ve onlara yemeği zevkli hale getirmek için de bu şirin Fuchikolar ideal. Çocuklarımızın yemek yerken ilgilerini yöneltmeleri için süper bir seçenek. Fuchiko bebekler, şirin kızlar, erkek motifler ve sevimli hayvan figürlerinden oluşan birçok modele sahip. Yaratıcılık sınır tanımıyor ve bu şirin bebeklerin modelleri sürekli olarak artıyor. Bebekler silikon malzemeden hazırlanmakta. Yani kesinlikle sağlıksız ürünler değiller. Renkleri atmıyor, temas halinde alerji yapması ya da sağlığa zararlı olması söz konusu değil. Gıdayla, özellikle sıcak gıda ile teması mümkün. Bu nedenle, içiniz rahat şekilde kullanabilirsiniz. Silikon günümüzde, kepçe, kaşık, maşa gibi çeşitli mutfak ürünlerinde de kullanılmakta. İşte bebekler de bu esnek ve dayanıklı malzemeden hazırlanmakta. Cam veya biblo gibi kırılan malzemelerden imal edilmediklerinden, darbelere ve sıcağa dayanıklılar.

Çok farklı modelleri ile Fuchiko bebeklere bayılacaksınız. Melek koleksiyonu, aşık serisi, çizgi film kahramanları, mavi üniformalı kızlar, pembe ve sarı elbiseli kızlar, akrobatik hareketler yapan kızlar, enstrüman çalanlar, yanlarında sevimli hayvanları olanlar, yani birbirinden çok kızlar sizi bekliyor. Peki bunları nereden alabilirsiniz. Ebay satın almanız için uygun bir adres. Paypal veya kredi kartı gibi ödeme yollarını kullanabilirsiniz. Japonya’dan ürün satan birtakım online siteler de var. İnstagram üzerinden ülkemizde ürün satan sayfalar olduğunu da belirtelim. İçinize sinmesi açısından, sitelerde önceki alanların yorumlarını öncesinde inceleyebilirsiniz. Ayrıca, sadece internet alışverişleriniz özel bir sanal kredi kartı da kullanabilirsiniz. Bu şekilde, çok daha güvenli alışveriş yapmış olacaksınız.

Kategoriler: Alışveriş

Comments are closed