ERKEK TAKILARI

Aksesuar ve takı kullanımını uzun yıllardır sadece kadınların tercih ettiği objeler olarak bilinmekteydi; ancak zaman değişmekte ve erkekler de en az kadınlar kadar görünümlerine, aksesuarlarına ve kullandıkları takılara önem vermektedir. Kadınların vazgeçemediği evde, dışarıda, alışverişte, nişan veya düğün gibi etkinliklerde kullanmayı tercih ettikleri takı aksesuarı şimdi de erkeklerin beğenisini toplamaktadır.

Takı takmak artık bir moda halini almakta ve pek çok çeşit tasarlanmaktadır. Erkek takıları da modaya ayak uydurmakta şık, sade, sportif ve zarif seçenekleri ile göz önünde durmaktadır. Her yaşa uygun gümüş, taşlı veya ipli şekilleri bulunmakta siyah veya kahverengi deri de olabileceği gibi renkli iplerde de olabilmektedir. Üzerlerine isim yazılabilecek modelleri de ilgi görmektedir. Erkeklerin yeni bir tarz yapmaları ve var olan tarzlarını daha farklı kılabilmek için seçilen baskın aksesuarlar olmaktadır.

Pek çok ünlü markanın erkek takıları modelleri bulunmaktadır. Modaya ayak uydurarak erkek arkadaş, sevgili veya eşe alınabilecek güzel ve anlamlı hediyelerden biri olmaktadır. Kullanımı esnasında krem, parfüm ve çamaşır suyu temaslarından kaçınmak gerekmektedir.

Kategoriler: Moda

Comments are closed