A Form Gelinlikler Her Bayana Yakışır

Sevgili gelin adayları, malum düğün mevsimi yaklaştı ve gerçekten heyecanlı olduğunuzu biliyoruz. Çok farklı gelinlik modelleri ile karşılaşacaksınız. Sayısız gelinlik modelleri deneyeceksiniz. Belki de kararsız kalacaksınız. Size önerimiz, genel modellerden ve kesimlerden denemeniz. Belki çok iddialı bir kesim size yakışacak. Ama belki de her bedene uyan kesimlerle mükemmel görüneceksiniz. Birçok gelinlik kesimi ve modeli var. Bunların başında ise a kesim gelinlik modelleri gelmekte. A kesim armut tipine, kum saati, elma vücut tipine, yani hemen her vücut tipine yakışan kesimlerdir. Bu modellerin üst kısmı dardır ve bel kesiminden sonra ise hafif bollaşarak iner. Hem gerçekten asil bir modeldir. hem de zayıf ya da kilolu tüm bayanlarda iyi durur.

Çok bilinen bir model olarak, Kate Middileton ‘ın gelinliğini örnek gösterebiliriz. Güzel Düşes in gelinliği a form kesimin son derece güzel bir örneği. Bu model, hem kış gelinliklerinde, hem de yaz gelinliklerinde güzel durur. Farklı detaylar ile genç gelin adaylarına, olgun gelin adaylarına da çok yakışır. Belden aşağıya evaze kesim inen etekler, bacak boyları kısa olan hanımların da uzun görünmesine, zarif görünmesine yardımcı olur. Gelinliğin yaka kısmında harika süsleme detayları kullanarak, dikkati bu bölgeye çekmek son derece zarif bir etki uyandıracaktır. Öte yandan, istenirse, elbette etek kısmına da son derece hoş süslemeler yapılabilir.

Gelinliklerin olmazsa olmaz tamamlayıcı parçalarından biri de saç aksesularlardır. Özellikle topuz saçlar a kesimlere çok yakışmaktadır. Ancak farklı modelleri seven gelin adayları saçlarını salık da bırakabilirler. Gelinlik modellerini seçerken mutlaka bir a kesim gelinlik de denemelisiniz. 

Kategoriler: Blog,Moda

Comments are closed